Podsumowanie I semestru w naszej szkole – wywiadówka profilaktyczna

17.01.2013 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 odbyło się spotkanie rodziców z panem Piotrem Bakułą-specjalistą terapeutą ds. uzależnień. Pan Piotr Bakuła zapoznał rodziców z wpływem środków zmieniających świadomość na zachowanie młodego człowieka i relacje z rodzicami, rówieśnikami, nauczycielami. W ramach szkolenia z profilaktyki uzależnień terapeuta omówił również następujące zagadnienia z zakresu pedagogizacji rodziców:
1.Przekazywanie wzorców kulturowych przez rodziców i ich wpływ na zachowanie dzieci.
2. Kompetencje wychowawcze rodziców w budowaniu pozytywnych relacji z dziećmi.
Po spotkaniu rodzice przeszli do sal lekcyjnych na zebrania z wychowawcami podsumowujące pracę w semestrze I .

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube