Biała Ukraina 2012

gora

Trwa akcja charytatywna Biała Ukraina 2012!

Już od dziesięciu lat Fundacja Instytut Badań Nad Stosunkami Międzynarodowymi, będąca wydawcą miesięcznika „Stosunki Międzynarodowe” oraz uczelnia Collegium Civitas, organizują akcję „Biała Ukraina”. 

 

Aby akcja była udana potrzebna Wasza pomoc!!!

Jak co roku liczymy na współdziałanie studentów i ich rodzin, profesorów, pracowników szkół oraz firm i instytucji.

Zbieramy:

  • Żywność o przedłużonej przydatności do spożycia, słodycze,
  •   środki czystości, kosmetyki,
  •   książki do polskich bibliotek, przybory szkolne,
  • sprzęt biurowy, AGD i RTV,
  • zabawki dla dzieci.

Dary można zostawić w specjalnym kartonie przy recepcji Collegium Civitas na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Przy recepcji znajduje się też skarbonka, z której pieniądze będą przeznaczone na transport i zakup darów.

Proszę namówić rodzinę, przyjaciół lub znajomych z pracy do przygotowania całej paczki, która zostanie przekazana konkretnej rodzinie. O ile darczyńca sobie zażyczy, a paczka zostanie podpisana, przekażemy kontakt do rodziny na Ukrainie, aby np. za rok podarować prezent tej samej rodzinie.

Oczywiście można przynieść choć tabliczkę czekolady!

Ponadto można włączyć się w bezpośrednie przygotowania (segregacja darów etc.), zorganizować podobną zbiórkę w swojej szkole, firmie czy instytucji, poinformować o akcji znajomych, a także wziąć udział w samym wyjeździe.

Jeżeli nie możecie przynieść Państwo darów na zbiórkę w Warszawie, prosimy o wpłatę na konto organizatora akcji:

Fundacja „Instytut Badań nad Stosunkami Międzynarodowymi”
ul. Krakowskie Przedmieście 19/6, 00-071 Warszawa
Bank Przemysłowo-Handlowy PBK SA
75 1060 0076 0000 3200 0086 4692
KOD SWIFT: BPHKPLPK

Kontakt z koordynatorem akcji:
Agnieszka Sakowska – tel. 797 254 963, a.sakowska@stosunki.pl

Koordynator  ZS Nr 2 w Wyszkowie: Ewelina Dziewulska, kl. 2 TOI

Głównym celem jest pomoc najbiedniejszym polskim rodzinom  na Ukrainie w przetrwaniu zimy i godnego spędzenia Świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku liczymy na współdziałanie studentów i ich rodzin, profesorów, pracowników szkoły oraz firm i instytucji.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube